[Organizacja pobytu w Biurze Melilotu] [Przygotowanie do leczenia] [Pobyt]

Pobyt

Po większości operacji estetycznych konieczne jest jedynie krótkie pozostanie w lecznicy. I tak na przykład po korekcji uszu lecznicę opuścić można już po godzinie po skończonej operacji. Odsysanie tkanki tłuszczowej wymaga nieco dłuższego pobytu wahającego się w zależności od rozległości operacji. Nie przekracza on jednak jednej nocy.

Nawet po nieco poważniejszych operacjach jak powiększenie lub zmniejszenie piersi czy plastyka nosa, konieczny pobyt nie przekracza jednej doby. Zwykle jednak przez kilka następnych dni pacjenci pozostają w domu pojawiając się w lecznicy na kontrole i opatrunki.

Dla pacjentów, którzy okres kilkudniowego dochodzenia do pełnej sprawności pragną spędzić w komfortowych i dyskretnych warunkach oraz dla pacjentów spoza Warszawy rezerwujemy miejsce we własnym hotelu. Mieści się on w zacisznej okolicy w niewielkiej odległości od lecznicy. Również tam zapewniamy opiekę lekarską. O szczegółach przeczytać można na stronie poświęconej organizacji pobytu przez Biuro Melilotu.