[Zespół] [Lekarze] [Inni pracownicy]

Lekarze

Dr Bartłomiej Noszczyk (dyrektor)
Dr n. med. Bartłomiej Noszczyk jest chirurgiem w trzecim pokoleniu; wnukiem założyciela lecznicy dr Henryka Noszczyka i synem kontynuatora tradycji lecznicy Prof. Wojciecha Noszczyka. Dr Noszczyk jest specjalistą chirurgii plastycznej. Pracuje jako adiunkt w Klinice Chirurgii Plastycznej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie gdzie do jego zaszczytnych obowiązków należy nauczanie lekarzy chirurgii plastycznej. Dr Noszczyk jest także obecnym prezesem zarządu Melilot Sp. z o.o.

Urodził się w Warszawie w 1965 r. Studia ukończył na II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie w 1989 r. W roku 1991 w Akademii Medycznej obronił doktorat z fizjologii. W roku 1992 uzyskał I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. Jednocześnie za osiągnięcia naukowe otrzymał Nagrodę Fundacji Nauki Polskiej. W tym samym roku otworzył specjalizację z chirurgii plastycznej pod kierunkiem nestora polskiej chirurgii plastycznej Prof. Michała Kraussa. Doświadczenie zdobywał na licznych stażach specjalizacyjnych między innymi w Klinice Chirurgii Plastycznej szpitala Saint Louis w Paryżu. Tytuł specjalisty chirurgii plastycznej uzyskał w roku 1996. Od tego czasu pracę w Uczelni łączy z praktyką prywatną w lecznicy "Melilot".

Dr Noszczyk jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Dr Jarosław Stańczyk

Dr Janusz Trzebicki

Dr Maria Noszczyk - Kostrzewa

 

 
Powrót na początek tekstu